opc_loader

launch kabel single mode

Artikelnr: R240-SL-SCLC

Voorspanhaspel, 150 meter single mode G657A1, ene zijde SC connector , andere zijde LC connector. 

160,00
(Prijs excl. BTW)
Voorraad
Voorraad:
  0  
launch kabel single mode heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
launch kabel single mode


Aanbevolen artikelen:

Alternatieve artikelen:

Winkelwagen
Verzendmethode

Laatst bekeken items